Tất cả sản phẩm
Kewords [ green fiber laser ] trận đấu 175 các sản phẩm.
Làm mát bằng nước tích hợp tia laser xanh xung 350W Nano giây
| bước sóng: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| Độ rộng xung: | <1,5ns |
Làm mát bằng nước tích hợp tia laser xanh xung 450W Nano giây
| bước sóng: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 450W |
| Độ rộng xung: | <1,5ns |
Làm mát bằng nước tích hợp bằng tia laser màu xanh lá cây xung 100W Nanosecond 100W
| bước sóng: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| Độ rộng xung: | <1,5ns |
Làm mát bằng nước Green Pico Second Laser 50-200W
| bước sóng: | 532nm |
|---|---|
| Công suất trung bình: | 100W/200W/300W/500W |
| năng lượng xung: | 10-100uj |
Máy in 3D màu xanh lá cây 1280x1200mmx2000mm để in hợp kim đồng đồng độ chính xác cao
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
|---|---|
| High absorption rate: | Covering high-reflective & refractory materials such as copper, gold, platinum, aluminum, tantalum, tungsten, etc., with a wider range of applicable materials, greatly improved molding efficiency, and effective protection of optical devices from damage |
| Build Volume: | 160x160x200mm |
Máy in 3D màu xanh lá cây dẫn nhiệt cao XH Phần mềm cho các thành phần chuyển nhiệt
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
Máy in 3 chiều màu xanh lá cây 30μm Ag925 Vật liệu phát triển với công nghệ xanh
| CuCrZr Material Matched: | 40μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| CuCrZr Material Developing: | 60/80μm |
Máy in 3D xanh chống vi khuẩn với vòng bi chống ăn mòn và phần mềm XH
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
Thiết bị tạo 3D màu xanh lá cây 30μm Vật liệu in bạch kim
| Cu Material Matched: | 30μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| Product Category: | Green 3D Printer |
Máy in kim loại 3D laser màu xanh lá cây 160x160x200mm XH-M160G SLM Máy in kim loại 3D CNC
| Small spot: | Higher energy density, easier molding of refractory metals and other materials, excellent printing effect of detailed features (minimum about 0.1mm), The excellent surface quality of printed parts |
|---|---|
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
| Corrosion resistance: | Water, oil and gas pipeline valves, various pumps and valves, coolers, evaporators, etc. |


